TurkishArabicEnglishFrenchGermanRussian
+90 312 400 04 05 | info@sectionaltanks.com; info@tekniktank.com

Tekniktank Makina Teknolojileri, taahhüdündeki işleri zamanında tamamlayarak, müşterilerine hizmette en iyi mühendislik çözümlerini sunabilen, güven, bağlılık ve dürüstlük ilkeleri doğrultusunda çalışmalar da bulunmaktadır.

Tekniktank Makine Teknolojileri, su depoları ve yakıt tankları imalatı konusunda SATIŞ, MÜHENDİSLİK, MONTAJ ve BAKIM hizmetleri amacı ile kurulmuştur.

Müşteri memnuniyeti ilkesi doğrultusunda, güncel teknolojiye paralel çalışmalarımızı geliştirerek, ekonomik ve kaliteli ürünlerimizi, siz değerli müşterilerimize sağlamaktayız.

Teknik değerlendirme, fizibilite çalışmaları, projelendirme, saha kurulum hazırlıkları, ürün tedarik, lojistik, montaj çalışmaları, testler, devreye alma, garanti sürecinde ve garanti sonrası bakım ve servislerini Tekniktank Makine Teknolojileri güvencesi ile siz değerli müşterilerimize sunabilmenin gururunu yaşıyoruz.

Tekniktank Makina Teknolojileri, en iyi kalite ve üstün özellikli ürünlerini 7 kıtada siz değerli kullanıcılarının hizmetine sunmayı kendine hedef edinmiş olup ve tüm çalışmalarını bu doğrultuda sürdürmektedir.

Neden TeknikTank?

» Projenize özel esnek çözüm güvencesi
» Satış sonrası destek güvencesi
» Dünya standartlarında üretim
» Kalite ve ekonomik fiyat güvencesi