GRP Su Depoları
Anasayfa > Ürünler> GRP Su Depoları


GRP Su Depoları

GRP Su Depoları

%100 yerli teknoloji ile üretilmiş, Türkiye’de bir ilktir.

Daha uzun ömürlü GRP(GLASS REINFORCED POLYESTER) malzemeden yapılan modüler su deposu Türkçe karşılığı CTP (CAM TAKVİYELİ POLYESTER) olarakta yaygın tanınır ve dünyanın her yerinde su depolama alanında öncelikle tercih edilmektedir.

Hafif, sağlam ve yüksek korozyon dayanımlı olan GRP özel termoset reçine ve termopolyester cam elyafların dolgu malzemeleri ile birlikte çok yüksek basınçlarda belli proseslere tabi tutularak üretildiği için çok özel bir kompozit malzemedir.

GRP Modüler su depoları Üretim teknikleri ve içerisindeki katkı malzemelerden dolayı çok DENGELİ, SAĞLAM, UZUN ÖMÜRLÜ, HAFİF ve YERİ DOLDURULAMAYAN HİJYEN BİR MALZEMEDİR.

Güneş ışınlarına dayanımlı UV özellikte üretilebilmektedir.

Plaka ebatları 1.000 x 1.000mm , 1.000 x 1.500 mm , 1.000 x 2.000 mm , 500 x 1.000 mm.'dir.

İçme suyu tankları,yağmur suyu ve kuyu suları, deniz suyu tankları, reverz-ozmoz suları (iletkenliği çok düşük ve yüksek sular) tankları, yangın suyu tankları, yüzme havuzları denge tankları, distilasyon ve proses tankları, kahverengi(foseptik), gri(ev atık suları) tankları, endüstriyel proses, chiller, soğutucu su tankları, sıcak su ve kimyasal madde depolama tankları, tarım sulama alanlarında en iyi çözümdür.

GRP Su Depoları GRP Su Depoları GRP Su Depoları GRP Su Depoları GRP Su Depoları GRP Su Depoları GRP Su Depoları GRP Su Depoları GRP Su Depoları
  • kapasite-tablosu
  •   
  • teklif iste